По случай Международния ден на детето – 1 юни, всички деца до 18-годишна възраст ще пътуват безплатно по всички градски и междуселищни линии на обществения транспорт на територията на община Казанлък.
Освен автобусните линии, безплатно за децата ще бъде и пътуването с атракционното влакче с начален пункт Парк „Розариум“, което традиционно предизвиква голям интерес сред най-малките.
За празничното настроение ще се погрижат и служителите, обслужващи обществения транспорт, които са подготвили малки подаръци и изненади за децата.
Нека отбележим Деня на детето с повече радост и усмивки!