Безплатен обществен транспорт за всички деца на Деня на детето – 1 юни

По случай Международния ден на детето – 1 юни, всички деца до 18-годишна възраст ще пътуват безплатно по всички градски и междуселищни линии на обществения транспорт на територията на община Казанлък.

Освен автобусните линии, безплатно за децата ще бъде и пътуването с атракционното влакче с начален пункт Парк „Розариум“, което традиционно предизвиква голям интерес сред най-малките.

За празничното настроение ще се погрижат и служителите, обслужващи обществения транспорт, които са подготвили малки подаръци и изненади за децата.

Нека отбележим Деня на детето с повече радост и усмивки!

Може да се интересувате и от

Уважаеми жители и гости на община Казанлък, Във връзка с провеждането на Празничен парад „Царица Роза – Символът оживява – цветове, музика, празничен дух“ по

Във връзка с предстоящата Черешова (Спасовска) задушница в събота – 30 май, и с цел осигуряване на по-добър транспортен достъп на гражданите до Гробищния парк,

От юни 2026 г. се въвежда нов тип превозен документ за междуселищните линии на територията на община Казанлък – карта-пластика, която ще замени досегашната карта

Във връзка с дефиле на абитуриентите от казанлъшките училища с мото „По пътя на мечтите“ – тържествено изпращане на Випуск 2026 г. “ на 24